Impressum :: Drucken drukować

Impressum

RELAX Group GmbH & Co. KG

ustawowy przedstawiciel i zarządzający spółką:
Dieter Zülch

In den Auewiesen 1-3
D-36286 Neuenstein
Telefon:  +49 (0) 6677 / 92039-0
Telefaks: +49 (0) 6677 / 92039-299

Numer identyfikacji podatkowej podatku obrotowego
według § 27 a niem. Ustawy o podatku obrotowym /Umsatzsteuergesetz/: DE 28 44 14 097
urząd finansowy /FA/: Bad Hersfeld

Wpisy do rejestru handlowego:
nadzorowanie budowy: HRA 1675, ustawowy przedstawiciel i zarządzający spółką Dieter Zülch
Sąd Rejonowy Bad Hersfeld

Opens internal link in current windowKontakt

Wskazówka dot. zastosowania linków zewnętrznych w sensie EGG /Ustawy o świadczeniu usług teleinformacyjnych i handlu elektronicznym/ z dnia 21.12.2001 roku:
W niektórych częściach niniejszej strony internetowej w celu zobrazowania czy lepszego wyjaśnienia realizacji projektów przez RELAX Group odsyłamy na strony internetowe osób trzecich. Przez kliknięcie na te linki zewnętrzne opuszczają Państwo obszar strony internetowej RELAX.

Wskazówka dot. ochrony danych:
W niektórych częściach strony internetowej RELAX prosimy Państwa o podanie danych, dzięki którym będziemy mogli zwiększyć korzyści płynące dla Państwa ze strony i które - po tym jak odwiedzili Państwo naszą stronę - będą miały pomóc zachować z Państwem kontakt. O podanie takich danych prosimy Państwa przy wypełnianiu formularzy online. W tych przypadkach prosimy o podanie Państwa nazwiska, adresu email oraz innych danych osobowych, których potrzebujemy w celu zaoferowania Państwu pożądanego serwisu.

Państwa dane osobowe zachowujemy w tajemnicy i korzystamy z nich jedynie w ramach stosunków pomiędzy Państwem i RELAX Group; danych tych nie udostępniamy czy nie sprzedajemy do celów własnych żadnej osoby trzeciej.

Development & Design