Roboty wykończeniowe/adaptacja wewnętrzna :: Drucken drukować

Roboty wykończeniowe/adaptacja wewnętrzna RELAX

Logo der Tischler-Innung

Roboty wykończeniowe/adaptacja wewnętrzna stanowią obok nadzorowania budowy drugi duży dział przedsiębiorstwa RELAX-Group. Wszystko co wykonujemy w tym zakresie – począwszy od najmniejszej szuflady po reprezentacyjne pomieszczenia konferencyjne – produkujemy w Aua sami. 

Nasze know-how udostępniamy zarówno klientom-rzemieślnikom jak również klientom prywatnym. Przez własną produkcję spełniamy najwyższe standardy jakościowe. Nasze nowoczesne metody produkcji pozwalają nam na wytwarzanie indywidualnych mebli oraz wyposażenia z zachowaniem bardzo atrakcyjnego stosunku ceny do korzyści. Wszystkie produkty w zakresie robót wykończeniowych/adaptacji wewnętrznej są produkowane przez wykwalifikowanych pracowników i majstrów rzemiosła stolarskiego.

Do naszych mocnych stron w tym dziale przedsiębiorstwa należy budowa wyposażenia obiektów i budowa sklepów oraz pozbawiona barier rozbudowa/przebudowa wnętrz. W tym zakresie postrzegamy się nie tylko jako oferenta rozwiązań, który dzięki swemu konceptowi Full-Service spełnia wszelkie wizje lecz również jako pomysłodawcę. Nasz zespół naradza się we wszystkich kwestiach robót wykończeniowych/adaptacji wewnętrznej i wizualizuje Państwa wyobrażenia przy pomocy ładnych planów i rysunków. Chętnie współpracujemy z architektami wnętrz oraz planistami.

Następujące dziedziny robót wykończeniowych/adaptacji wewnętrznej są dla nas realizowane:

produkcja kuchni
meble mieszkalne i łazienkowe
pozbawione barier mieszkanie
budowa sklepów
wyposażenie obiektów

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące robót wykończeniowych/adaptacji wewnętrznej czy chcą otrzymać niezobowiązującą poradę prosimy o telefon lub kontakt z naszym zespołem Opens internal link in current windowkontakt. Z przyjemnością pomożemy Państwu dalej.