Roboty wykończeniowe/adaptacja wewnętrznaProdukcja kuchni :: Drucken drukować

Produkcja kuchni

projekt 3D nowoczesnego bloku kuchennego
projekt 3D nowoczesnego bloku kuchennego
indywidualnie wyprodukowana kuchnia
indywidualnie wyprodukowana kuchnia

Kuchnie, które grupa RELAX produkuje dla swoich klientów bazują na indywidualnych konceptach. Również tu obowiązuje zasada: wszystko z jednej ręki. Od planowania, przez produkcję, po montaż ostateczny towarzyszy Państwu zespół ds. robót wykończeniowych/adaptacji wewnętrznej grupy RELAX.

Wszystkie kuchnie produkowane są jednostkowo i spełniają wymogi oraz życzenia naszych klientów. Podczas realizacji przywiązujemy szczególną wagę do kryteriów ergonomicznych z uwzględnieniem zasad architektonicznych. Jeżeli chodzi o sprzęty/urządzenia kuchenne oraz wyposażenie wybór pada na znanych producentów.

Nasza produkcja kuchni umożliwia warianty stylistyczne od nowoczesnych, przez klasyczne, po rustykalne w stylu wiejskim. W naszym wirtualnym studio kuchni wspólnie z Państwem chętnie zaplanujemy Państwa kuchnię.

Jeżeli życzą Państwo sobie dalszych informacji dotyczących naszych kuchni prosimy o telefon lub kontakt z nami Opens internal link in current windowkontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.